Vážení přátelé,

s radostí vás zvu na trhy, kde budu mít tu čest prezentovat naše produkty přímo vám, našim zákazníkům. Má práce má spíše meditativní charakter, a abych toto vyvážila, jezdím na trhy. Miluji jejich živou atmosféru, ruch, vůně a především možnost setkávat se s vámi osobně.

Na trzích najdete náš stánek plný ručně vyráběných svíček a šperků s vylisovanými květinami. Každý kousek je vytvořen s láskou a pečlivostí. Je to příležitost vidět a dotknout se našich produktů, kterou online nakupování nemůže nabídnout. Zároveň to pro mě je jedinečná příležitost získat vaše bezprostřední reakce a podělit se o příběhy, které za našimi výrobky stojí.

Níže naleznete seznam nadcházejících trhů, na kterých nás můžete navštívit. Těším se na každého z vás, kdo se zastaví u našeho stánku pro povídání, prohlédnutí si našich výrobků, nebo jen tak pro inspiraci. Přijďte se ponořit do jedinečné atmosféry trhů, objevovat nové věci a nechat se unést kouzlem přímého kontaktu. Seznam bude průběžně doplňován. 

BŘEZEN 2024

30.3. – Úštěcké Velikonoce

DUBEN 2024

6.4. Kokořínský Jarmark 

20.+21.4. Hrnčířské slavnosti Nelahozeves

KVĚTEN 2024

  1. + 12.5. Hrnčířské trhy Beroun

ČERVEN 2024

29.6. Keramické trhy Ploskovice

 

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě pro nejnovější aktualizace a případné změny v plánu. Děkuji za vaši podporu a těším se na setkání s vámi!

S láskou a nadšením,

Monika